Sportovní podvozky DGR

Vítejte na stránkách DGR Česká Republika. DGR-podvozky.cz se zabývá distribucí sportovních podvozků již od roku 2013. Máme zkušenosti s desítkami prodaných kusů. Zároveň zajišťujeme dodávky náhradních dílů, takže podvozek v případě poškození umíme i opravit.

DGR je profesionální taiwanský výrobce sportovních podvozků. Sportovní podvozky DGR jsou vyvíjeny, vyráběny a testovány v samostatné továrně, kde zároveň probíhá montáž lokálním zákazníkům. Tím je zaručena bezproblémová instalace na vozidla. Coilovery DGR využívají ložiska a gumové těsnění japonských dodavatelů.

Sportovní stavitelné podvozky DGR jsou vyráběny ve 2 variantách: Street a Race. Varianty se liší tuhostí tlumičů a pružin. Pružiny jsou lakovány odolnou komaxitovou barvou. V tlumičích je použit kvalitní olej o viskozitě 5W resp. 20W. Ten zajišťuje pohlcení nerovnosti na vozovce a okamžitou stabilizaci kola ve výchozí pozici. Pokud to konstrukce nápravy dovoluje, jsou podvozky DGR volitelně dodávány se stavitelným unibalovým horním uložením. Podrobnější informace naleznete v sekci Časté dotazy.